środa, 6 lipca 2016

Powitanie

Hej witajcie na blogu "StarStable z Diną". Ten Blog został stworzony 06.07.2016r.
Na tym blogu będę pisać o:
- Środowych aktualizacjach,
- Pisać podpowiedzi do zadań na StarStable,
- O moich śmiesznych przygodach na StarStable,
- I ogólne informacje
Teraz trochę o mnie (na StarStable)
- Nazywam się Dina Lightninghome
- Mam obecnie 16 poziom
- Moje konie to: Jadeangel (startowiec), Snowgirl (morgan), Darkboy (koń czystej krwi angielskiej) i Daisystar (kucyk jorvik)
- Klub w którym jestem to "Fast Jokers" (szybcy jeźdźcy)
- Mój serwer to Cookie Valley
- Mam Lifetime
- Stajnie macierzystą mam na Farmie Steva
Skróty, których będę używać na blogu:
- sso - StarStableOneline
- jcp - Jorvik City Plaza
- jg - Jodłowy Gaj
- fs - Farma Steva
- fp - Fort Pinta
- ghv - Dolina Złotych Wzgórz
- dud  - Dolina Ukrytych Dinozaurów
- pk - Południowe Kopyto
- fm - Farma Marleya
- cjsp - Centrum Jeździeckie Srebnej Polany

                                                                                                           Pozdrowionka,
                                                                                       Dina Lightninghome :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz